Wróć ● SERWIS SPORTOWY
SERWIS SPORTOWY
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 13 Listopad 2017 09:57

13 listopada chłopcy z naszej szkoły brali udział w igrzyskach młodzieży szkolnej w tenisie stołowym w Rokietnicy. Wystąpiły dwie drużyny chłopców: 1. drużyna zajęła 4 miejsce, a 2. drużyna zajęła 5 miejsce.
Czytaj całość
 
Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne PDF Drukuj Email
Piątek, 22 Wrzesień 2017 19:54

26.09.2017r. uczeń naszej szkoły Adrian Piś wziął udział w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce w kategorii: skok w dal. Zawody odbyły się w Rzeszowie na stadionie Resovia. Dziękujemy Adrianowi za reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy tak wysokich wyników sportowych.
Czytaj całość
 
Sukces Adriana w Powiatowych Igrzyskach w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email
Piątek, 22 Wrzesień 2017 09:52

22 września 2017r. w Pruchniku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA. Naszą szkołę reprezentował Adrian Piś i Patryk Jasiłek. Adrian zajął II miejsce w skoku w dal i zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Czytaj całość
 
Gminne Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email
Piątek, 15 Wrzesień 2017 09:49

15 września w Szkole Podstawowej w Woli Rokietnickiej rozegrane zostały Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. W rywalizacji uczestniczyć mogły dzieci urodzone w roku 2005 i młodsze.
Czytaj całość
 
Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuligłowach PDF Drukuj Email
Czwartek, 20 Kwiecień 2017 09:39

Drużyna piłkarska chłopców z naszej szkoły brała udział w Gminnym Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuligłowach. W wyniku wielkiego zaangażowania zajęli I miejsce. Gratulujemy!
Czytaj całość
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Rokietnicy PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 13 Marzec 2017 09:36

13 marca w Rokietnicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła III miejsce. Kolejność końcowa: I m. SP Munina, II m. SP Piwoda, III m. SP Tuligłowy, kolejne miejsca: SP Nr 4 Jarosław, SP Cieszacin Wielki, SPMiękisz Stary, SP Łowce. Więcej na stronie organiatora: www.zs-rokietnica.cba.pl/
Czytaj całość
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Wróć ● SERWIS SPORTOWY